SWEGON: doradca techniczno-handlowy

Swegon Sp. z o.o.  poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość w branży wentylacyjnej
  • Obsługa pakietu MS Office, programy doborowe
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i analiza ofert,
  • Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, architektami, firmami wykonawczymi
    i inwestorami
  • Obsługa procesu logistycznego

Od kandydatów oczekujemy poza tym:

  • Zaangażowania,
  • Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem o zasięgu europejskim,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Szkolenia zagraniczne.