SCROL: doradcy techniczno-handlowego

Polska północna, region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientami z podległego terenu (instalatorami, inwestorami, generalnymi wykonawcami;
  • Udział w procesie ofertowania oraz ofertowanie;
  • Kontrola nad inwestycjami w regionie.
  • Kreowanie polityki sprzedaży w regionie
  • Kontakty z projektantami oraz umiejętność  prowadzenia rozmów techniczno-handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek wentylacji, budowy maszyn, instalacji sanitarnych;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach;
  • Samodzielność, dobra  organizacyjna pracy oraz chęci pogłębiania swojej wiedzy technicznej i handlowej;
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników;;
  • Szkolenia handlowe i produktowe;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj. ( samochód, komputer, telefon komórkowy);
  • Stabilność zatrudnienia.