SAVI: kierownika/inżyniera robót

Miejsce pracy: Oborniki Śląskie

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • Prowadzenie inwestycji związanych z instalacjami sanitarnymi (szczególnie klimatyzacja i wentylacja) zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu
  • Nadzór nad jakością i terminowością robót
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu na budowie: delegowanie i egzekwowanie zadań, nadzór nad ich realizacją
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta podczas realizacji inwestycji oraz w procesie ofertowania
  • Kontrola wyników i jakości pracy przy kontrakcie
  • Przygotowywanie ofert
  • Współpraca z inwestorami, firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w nadzorowaniu kontraktów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją kontraktu
  • Umiejętność współpracy
  • Motywacja do podejmowania wyzwań i osiągania założonych celów
  • Odpowiedzialność
  • Entuzjazm i dynamika w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy
  • Samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt menadżerski

Wiecej