SAR PW: serwisant

Firma „SAR PW Sp. z o. o.” Sp. k. specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze technicznej budynków poszukuje kandydatów do pracy na terenie Warszawy na stanowisko:

Serwisant urządzeń sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. Wykonywanie prac serwisowych w zakresie instalacji sanitarnych (instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, grzewcze i węzły cieplne) na obiektach obsługiwanych przez firmę:

  • dyżury na obiekcie,
  • bieżąca konserwacja,
  • przeglądy,
  • naprawy.

2. Wykonywanie prac montażowych na obiektach obsługiwanych przez firmę.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie  techniczne (preferowane wykształcenie to technik urządzeń sanitarnych)
  • Doświadczenie związane z obsługą (przeglądy, naprawy, montaże) lub montażem urządzeń i instalacji sanitarnych
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w grupie współpracowników.
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i sumienności.
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji.
  • Umiejętność spawania gazowego i elektrycznego

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju technicznego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • Stałą pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo.