SALUS CONTROLS: przedstawiciel handlowy

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: PH/MAZ/2016

Opis stanowiska:

  • bieżąca i aktywna obsługa sprzedażowa oraz techniczna klientów na terenie województw – podlaskiego, mazowieckiego
  • rozwój sprzedaży oraz wdrażanie strategii firmy i produktów SALUS Controls
  • aktywne działania kreujące sprzedaż
  • przeprowadzanie szkoleń dla Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca (wszystkie branże, mile widziana techniczna)
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami na obsługiwanym terenie
  • samodzielność i silna motywacja do pracy
  • obsługa komputera – znajomość Excel, Word
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywujący i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań (samochód, telefon, laptop)
  • forma zatrudnienia własna działalność gospodarcza – stała umowa współpracy