RESPOL: dyrektor oddziału

DYREKTORA ODDZIAŁU

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zadania:

  • zarządzanie Oddziałem oraz dużym zespołem pracowników
  • zapewnienie realizacji wyznaczonych celów handlowych
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • wsparcie podległej kadry w realizacji celów sprzedażowych i rozwojowych
  • dbanie o jakość obsługi Klienta w Oddziale i podległych placówkach

Wymagania:

  • dobra znajomość branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej (warunek niezbędny)
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i predyspozycje handlowe
  • umiejętność identyfikacji potrzeb Klientów
  • samodzielność, operatywność, kreatywność w myśleniu i działaniu, zaangażowanie
  • umiejętność budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu
  • bardzo wysokie umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce
  • możliwość rozwoju, szkolenia branżowe i handlowe
  • pakiet narzędzi (samochód, komputer przenośny)