REHAU: doradca handlowo-techniczny

W DZIALE TECHNIKI INSTALACYJNEJ, GRZEWCZEJ I SANITARNEJ
(region: Dolny Śląsk, Opolskie)
Nr ref.: ADM-GT

Od przyszłych kandydatów (-tek) oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w kierunku inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska,
  • znajomości i doświadczenia w branży sanitarnej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności i pełnego zaangażowania w pracę,
  • gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze inwestycji B2B,
  • biegłej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • prawa jazdy kategorii B,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

TWOJE OBOWIĄZKI:

Wybrana osoba odpowiedzialna będzie za kontakty z inwestorami, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz handlowymi, w tym doradztwo techniczne w zakresie instalacji wewnętrznych, (CO, wod. – kan.) oraz instalacji przemysłowych.

OFERUJEMY:

Ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, możliwości rozwoju zawodowego również na skalę międzynarodową, profesjonalne szkolenia, ciągły rozwój pracownika, atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia pozapłacowe.