PSE INWESTYCJE: inspektor nadzoru

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Sprawowanie nadzoru inwestorskiego z ramienia Inżyniera Kontraktu w zakresie budowy instalacji i urządzeń sanitarnych i od. – kan. na obiektach elektroenergetycznych najwyższych napięć  na terenie całego kraju.

Zakres wybranych obowiązków:

  • reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową,
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie,
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywaniu ich do użytkowania,
  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad,
  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania i nadzorowania robót w specjalności sanitarnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień w zakresie projektowania lub nadzorowania robót z branży wentylacyjnej,
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru / kierownika budowy / kierownika robót,
  • Dyspozycyjność.