PROEKO: instalator

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
INSTALATOR INSTALACJI SANITARNYCH

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji grzewczych w tym montaż rurociągów ogrzewania podłogowego oraz innych instalacji rurowych z zakresu HVAC.

Zadania:

  • montaż instalacji ogrzewania podłogowego;
  • budowa instalacji grzewczych, w tym kotłowni/pompowni, montaż rurociągów;
  • montaż izolacji na rurociągach;

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność, determinacja i zdolność do odbywania wyjazdów służbowych w Polsce;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość branży sanitarnej w zakresie materiałów, armatury i montaży instalacji;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
  • praca w młodym zespole specjalistów – instalatorów sanitarnych;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;