PRANDELLI: doradca techniczno-handlowy

woj. małopolskie, świętokrzyskie

Twoje zadania:

– poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
– realizacja wyznaczonych celów sprzedaży,
– bieżące doradztwo techniczne w ramach oferowanego asortymentu,
– budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
– aktywne monitorowanie rynku i działań konkurencji,
– prowadzenie szkoleń produktowych,
– sporządzanie ofert handlowych.

Nasze wymagania:

– znajomość branży budowlanej oraz instalacji sanitarnych,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
– zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności z możliwością rozwoju zawodowego i motywacyjnym systemem wynagrodzeń. Zapewniamy profesjonalne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon oraz przyjazną atmosferę w zespole.

Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@prandelli.pl.