ONNINEN: handlowiec

Aktualnie do Działu Sprzedaży Internetowej w Lublinie, ul Mełgiewska 30G poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
Branża: elektrotechniczna lub instalacyjno-grzewcza
Nr ref.: CBOK/Lublin/21/02/2016

Zadania:

  • Obsługa sprzedaży, odpowiadanie na zapytania klientów, ofertowanie, fakturowanie
  • Opieka nad bazą stałych klientów i zdobywanie nowych
  • Realizowanie polityki handlowej, utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagany profil kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca w sprzedaży artykułów elektrycznych, grzewczych, sanitarnych lub innych artykułów technicznych lub adekwatne wykształcenie techniczne
  • Biegła obsługa komputera oraz Internetu
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole.

Uwaga! Zatrudniamy absolwentów. Zapraszamy na rozmowy ambitnych, chcących zdobyć atrakcyjny zawód absolwentów studiów o kierunkach pokrewnych do w/w branż, znających doskonale techniki komputerowe w handlu i marketingu internetowym. Gwarantujemy wymagającą i pełną wrażeń pracę oraz super szybki rozwój umiejętności handlowych.

Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb* prywatną opiekę medyczną *przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.