ONNINEN: handlowiec

Działu Sprzedaży w Teolinie k. Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
Branża: sanitarna oraz instalacyjno-grzewcza
Miejsce pracy: Teolin (pow. łódzki wschodni)
Nr ref.: H/CBOK/14/08/2014

Zadania:

  • Sprzedaż towarów, odpowiadanie na pytania klientów, doradztwo,
  • Przygotowanie ofert, wycena produktów,
  • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów,
  • Realizowanie polityki handlowej firmy,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagany profil kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży instalacyjno-grzewczej – warunek  konieczny,
  • Dobra znajomość asortymentu głównych dostawców z branży,
  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,
  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych oraz narzędzi internetowych,
  • Rzetelność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie * szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb* prywatną opiekę medyczną *przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.