NUEVA TERRAIN: przedstawiciel – dyrektor regionu

Regiony: mazowieckie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Opis stanowiska:

Praca polega na rozwijaniu sieci odbiorców, utrzymywaniu dobrych relacji handlowych, zapewnieniu najwyższego standardu obsługi klientów. Praca w wyznaczonym regionie Polski.

PROSIMY O SKŁADANIE APLIKACJI TYLKO PRZEZ OSOBY SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA:

Wymagania:

  • znajomość branży instalacyjno-budowlanej (hurtownie instalacyjne, firmy wykonawcze, inwestorzy) – warunek bezwzględnie konieczny,
  • wykształcenie inżynierskie: branża sanitarna, instalacyjna, grzewcza, budowlana,
  • doświadczenie w pracy w organizacji handlowej,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży i nawiązywania nowych kontaktów,
  • posiadanie własnego samochodu,
  • zarejestrowana działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie z dużym potencjałem,
  • dużą samodzielność,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników pracy.