NIBE-BIAWAR: menedżer produktu ds. kotłów peletowych

Menedżer produktu ds. kotłów peletowych

teren działania: cała Polska, centrala Białystok

Obowiązki:

 ·         nawiązywanie kontaktów z klientami detalicznymi, budowanie relacji handlowych z instalatorami, dystrybutorami, inwestorami,

·         doradztwo z zakresu doboru kotłów oraz prowadzenie niezbędnych szkoleń produktowych,

·         realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

·         dokonywanie bieżących analiz, raportowanie,

·         współtworzenie materiałów promocyjno-reklamowych,

·         uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.

 Wymagania:

·        wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym),

·        znajomości rynku kotłów c.o.,

·        doświadczenie w handlu/sprzedaży (najlepiej w branży grzewczej/instalacyjnej/budowlanej),

·        wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,

·         dyspozycyjność i dynamizm,

·         prawo jazdy kat. B,

·         uczciwość i sumienność.

Firma oferuje:

·         praca w przyjaznej atmosferze,

·         zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

·         umowę o pracę na pełny etat,

·         szkolenia produktowe,

·         niezbędne narzędzia do pracy : auto służbowe, telefon, laptop

·         motywacyjny system wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie w terminie 14 dni od dnia ukazania się oferty CV, na adres:  rekrutacja@biawar.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych  z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”