MINOL: inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice Wrocław

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kontakty handlowe z klientami w regionie,
  • doradztwo w obszarze gospodarki mieszkaniowej w doborze urządzeń pomiarowych takich jak podzielniki kosztów, wodomierze, ciepłomierze  oraz w indywidualnym rozliczaniu kosztów,
  • ustalanie warunków współpracy,
  • sprzedaż urządzeń i usług.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, studia stacjonarne (preferowana technika grzewcza lub klimatyzacja),
  • znajomości branży instalacyjnej, ciepłowniczej oraz kontaktów z gestorami zasobów mieszkaniowych
    i developerami – mile widziane,
  • umiejętności  handlowych,
  • samodzielności, operatywności i orientacji na sukces,
  • profesjonalizmu we współpracy z klientem i współpracownikami,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pewne stanowisko pracy (umowa o pracę),
  • możliwość rozwoju w ekspandującym przedsiębiorstwie,
  • motywacyjny system wynagradzania.