MERCOR: specjalista ds. serwisu – handlowiec

Specjalista ds. serwisu – Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: SERW/04.15/08

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria sanitarna, budownictwo, ppoż.)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy handlowej, obsłudze sprzedaży, obsłudze Klienta
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • biegła obsługa środowiska MS Office
  • prawo jazdy kat.B.
  • znajomość branży zabezpieczeń ppoż., wentylacji, klimatyzacji  będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • pozyskiwanie kontraktów serwisowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • administracyjna obsługa sprzedaży: przygotowanie wycen, ofert, umów, budżetów
  • negocjowanie warunków umów
  • ścisła współpraca z działem handlowym i z działem realizacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej marce