MERCOR: specjalista ds. badań i rozwoju

Specjalista ds. badań i rozwoju (Dział wentylacji)
Miejsce pracy: Cieplewo (pow. gdański)
Nr ref. RnD/HW/10.2013/43

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń min. 2 lata
  • wiedza z zakresu mechaniki, projektowania urządzeń, wentylacji ogólnej i pożarowej
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność
  • rzetelność w realizacji projektów;
  • znajomość programu AutoCad, Solid Edge [lub też inny program 3D]
  • dobra znajomość j.angielskiego;
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych
  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • nadzór nad realizacją projektów
  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych, kontakt z wydziałem produkcyjnym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • realizację ciekawych, samodzielnych  zadań.