LINDAB: asystent wsparcia projektowego

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wieruchów (pow. warszawski zachodni)

Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa programu VENTMASTER do doboru central wentylacyjnych – wykonywanie doborów central dla biur projektowych,
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów firmy SALDA (centrale wentylacyjne, wentylatory),
  • wsparcie dla Działu Technicznego.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (IV lub V rok). Preferowane kierunki studiów: Inżynieria Sanitarna, Wentylacja, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo,
  • doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office – EXCEL.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w dużej, rozwijającej się firmie,
  • praca stacjonarna (biuro Wieruchów, pn.-pt. w godz. 8-16),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • miłą i otwartą atmosferę.