KlIMAT SOLEC: specjalista ds. przygotowania produkcji

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Nr ref. 13PJ-0813

Obowiązki:

  • wykonywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie rysunków instalacji wentylacji zgodnie
    z procedurami obowiązującymi w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i budowlanego,
  • umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,
  • umiejętność posługiwania się pakietem Office,
  • myślenie analityczne,
  • sumienność, rzetelność,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będą:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży,
  • znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
  • system wynagradzania adekwatny do efektów pracy.