JW CONSTRUCTION HOLDING: kierownik robót

Miejsce pracy: Katowice

Ogólny zakres obowiązków:

  • znajomość dokumentacji technicznej projektu
  • znajomość warunków technicznych wykonywania robót w zakresie instalacji sanitarnych
  • znajomość przepisów BHP
  • opracowywanie, aktualizacja i nadzór nad harmonogramem robót
  • nadzór nad realizacją i aktualizacja budżetu budowy
  • nadzór nad realizacją warunków umownych kontraktu
  • nadzór nad realizacją robót przez podwykonawców
  • nadzór nad koordynacją robót z innymi branżami
  • nadzór nad jakością wykonywanych robót
  • nadzór nad usunięciem zgłoszonych usterek

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego konstrukcje budowlane, technologia i organizacja
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • min.2 lata doświadczeń na podobnym stanowisku
  • znajomości minimum programów Ms Office, Autocad
  • dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • kreatywności
  • znajomości zasad harmonogramowania robót
  • dobrej znajomości prawa budowlanego, przepisów BHP , warunków technicznych
  • entuzjazmu i dynamiki w działaniu
  • dyspozycyjności
  • umiejętności analityczno-zarządczych
  • asertywności i odpowiedzialności
  • sumienności i systematyczności