INTERAM: przedstawiciel handlowy – doradca techniczny

Firma handlowa  INTERAM PHU – Opole, zajmująca się sprzedażą urządzeń i systemów grzewczych i sanitarnych, pilnie zatrudni od zaraz, pracownika na stanowisko:

        przedstawiciel handlowy – doradca techniczny

Miejsce pracy:  Opole, woj. opolskie

I. ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– aktywne pozyskiwanie odbiorców – firmy wykonawcze, handlowe, klienci indywidualni , oraz

efektywne utrzymywanie kontaktów handlowych z nimi,

– przygotowywanie ofert handlowych dla firm, klientów i współpraca z nimi

– realizacja planów sprzedaży

II.WYMAGANIA

– wykształcenie minimum średnie techniczne –

– znajomość branży sanitarnej, grzewczej mile widziana

– bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, organizacyjne

– silna motywacja do pracy, uczciwość, zaangażowanie

– prawo jazdy kat.B

III.OFERUJEMY

– pracę od zaraz

– stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

– wynagrodzenie: podstawa plus premia uzależniona od efektów pracy

– samochód służbowy

Oferty proszę kierować na adres:  annakloska@tesan.pl. . Tel. +48 601 56 07 87