INTEC PROJEKT: projektant instalacji HVAC

INTEC Projekt Sp. z o.o. jest pracownią projektową w branży instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do nowo otwartego oddziału w Krakowie na stanowisko:

Projektant instalacji HVAC
Miejsce pracy: Kraków

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie instalacji HVAC obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych,
  • Weryfikacja projektów,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Przygotowywanie analiz ekonomicznych prowadzonych zadań inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC dla dużych i złożonych obiektów kubaturowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • Znajomość Prawa Budowlanego, rozporządzeń i norm obowiązujących na terenie RP oraz EU,
  • Biegła znajomość oprogramowania branżowego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, dużych i prestiżowych projektach,
  • Pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Benefit Systems.

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy: praca@intecprojekt.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Więcej: http://intecprojekt.pl/praca/