HERZ: asystent/-ka w dziale administracji produkcji

Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka
Poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/-tki w dziale Administracji Produkcji. Atutem będzie znajomość języka niemieckiego. Oczekujemy od przyszłego pracownika przede wszystkim dużego zaangażowania oraz sumienności.

Miejsce pracy znajduje się w Wieliczce.

Dział Administracji Produkcji składa się z kilkuosobowego zespołu, a poszukiwana osoba będzie jego uzupełnieniem.

Prosimy wszystkich kandydatów o wysłanie, oprócz CV, indywidualnego krótkiego listu motywacyjnego. Aplikacje bez listu motywacyjnego nie zostaną wzięte pod uwagę.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wszelkich dokumentacji i dokumentów związanych z produkcją
  • Kalkulacje związane z produkcją
  • Przygotowywanie list wysyłkowych, księgowanie wysyłek
  • Zamawianie materiałów
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w ich obowiązkach
  • Inne czynności administracyjne
  • Przygotowywanie zestawień, analiz

Komunikacja częściowo może być prowadzona w języku niemieckim.

Wymagania:

  • Duża motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • Chęć do nauki
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie; wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Znajomość programu Excel

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie w pokrewnych dziedzinach może być dodatkowym atutem.