GEBWELL: regionalny kierownik sprzedaży

Gebwell Sp. z o.o. to producent węzłów cieplnych i pomp ciepła mający swoją siedzibę
w Finlandii i oddział z zakładem produkcyjnym w Polsce.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • sprzedaż węzłów cieplnych i pomp ciepła w oparciu o budżet sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa i zwiększenie rynku stałych klientów firmy
  • współpraca z projektantami branży ciepłowniczej
  • szkolenia techniczne

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe) techniczne – najlepiej w branży sanitarnej (ciepłowniczej)
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku instalacyjnego i firm wykonawczych
  • znajomość branży ciepłowniczej
  • podstawowa wiedza z zakresu doboru pomp, funkcjonowania urządzeń ciepłowniczych, umiejętność czytania schematów technologicznych itp.
  • znajomość zasad prowadzenia inwestycji
  • umiejętność poruszania się w tematyce przetargowej
  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń techniki grzewczej
  • znajomość zasad pracy o charakterze home office
  • wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole ludzi
  • samodzielność
  • szkolenia z zakresu węzłów cieplnych i pomp ciepła
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży