FLAMCO: inżynier sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów Flamco w regionie
  • Kontakt z klientami z sektora instalacyjnego: hurtownie, instalatorzy, projektanci;
  • Wsparcie techniczne dla klientów;
  • Współpraca z pracownikami hurtowniami, przygotowywanie ofert;
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami zgodnie ze strategią firmy;
  • Prowadzenie szkoleń, wystaw, spotkań dla klientów i projektantów;
  • Praca poza biurem w 90% czasu pracy.
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży grzewczej
  • Wykształcenie techniczne ( preferowany wydział sanitarny lub grzewczy)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i dyscyplina
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów Windows, Outlook, Word Excel, Power Point
Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość nauki i poszerzenia wiedzy
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności
  • Wyposażenie niezbędne do pracy
  • Wewnętrzne szkolenia