DEJEK: specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży dla Oddziału na kliencie
  • Aktywne poszukiwanie klientów. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów.
  • Pozyskiwanie informacji o lokalnych inwestycjach
  • Cykliczne ofertowanie.
  • Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo zgodnie ze standardami obsługi obowiązującymi w firmie.
  • Przygotowanie towarów do wysyłki/wydania.
  • Realizacja załadunku towarów.
  • Dokonywanie kontroli asortymentowej i ilościowej z materiałów dostarczonych do magazynu wg dokumentów dostawy

Wymagania:

  • Znajomość branży w zakresie techniki instalacyjnej i grzewczej.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne.
  • Wiedza techniczna zgodnie z wymogami na pełnionym stanowisku.
  • Wiedza IT zgodnie z wymogami na pełnionym stanowisku.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijające się firmie.
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny.
  • pracę w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach kameralnego zespołu sprzedażowego.