CLIMA-PRODUKT: inżynier sprzedaży

Warszawa, 24 wrzesień 2014

Clima-Produkt Sp. z o.o.

Clima Produkt Sp. z o. o. jest wiodącym producentem urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Firma specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych na zamówienie. Centrale klimatyzacyjne Clima-Produkt zapewniają pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza, a szeroka gama produkowanych wyrobów pozwala dobrać odpowiednie urządzenie do stawianych mu zadań.

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy:
1) Przedstawicielstwo Techniczno-Handlowe w Warszawie
2) Przedstawicielstwo Techniczno-Handlowe w Lublinie

Opis stanowiska:
•    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń wentylacyjnych.

Zakres obowiązków:
•    Sprzedaż urządzeń
•    Monitorowanie rynku branżowego w zakresie szansy sprzedaży
•    Kontakt z klientem w celu rozpoczęcia procesu ofertowego i zamknięcia sprzedaży
•    Kontakt z klientem w celu utrzymania relacji oraz weryfikacji szansy sprzedaży
•    Przygotowanie ofert

Wymagania:
•    Znajomość lub zainteresowanie rynkiem budowlanym i branżą HVAC.
•    Doświadczenia w strukturach sprzedaży.
•    Komunikatywność, kultura osobista oraz zaangażowanie.
•    Samodzielność istotna ze względu na charakter pracy z klientem.

Oferujemy:
•    Stanowisko pracy biurowe (biuro Warszawa) z częstymi wizytami u klienta w z rejonie.
•    Wynagrodzenie adekwatne do wyników.
•    Pracę w młodym ambitnym zespole.
•    Możliwość rozwoju.

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać poprzez formularz: http://climaprodukt.com/kariera/ podając jako miasto zamieszkania Warszawa lub Lublin w zależności od preferowanego miejsca pracy.

CLIMA-PRODUKT