CAVERION: przedstawiciel techniczno-handlowy

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie zleceń na ogólnopolskim rynku usług instalacyjnych oraz technicznej obsługi obiektów
  • nawiązywanie krótko i długofalowych relacji z klientami, dbanie o stały rozwój bazy klientów
  • współpraca wewnątrz firmy z osobami odpowiedzialnymi za proces kalkulacji w zakresie przygotowywanych ofert
  • praca w oddziale warszawskim i wrocławskim
  • analiza rynku i prowadzenie bazy danych o inwestorach i aktualnych inwestycjach, monitoring działań konkurencji
  • przygotowywanie dokumentów prekwalifikacyjnych do uczestnictwa w przetargach
  • udział w przygotowaniu ofert i założeń do umów z klientem
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych
  • realizacja celów handlowych i marketingowych, raporty i analizy działań sprzedażowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne, bardzo dobra autoprezentacja
  • wiedza techniczna z zakresu instalacji klimatyzacyjnych, grzewczych wentylacyjnych i sanitarnych
  • 3  lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zorientowanie na wynik

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę