CALDO: specjalista ds. wsparcia technicznego

Caldo – Wentylacja Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją materiałów dla wentylacji i klimatyzacji,
poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami na poziomie technicznym
  • Rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców
  • Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Znajomość rynku HVAC, asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją
  • Zmysł techniczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność i sumienność
  • Pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, w tytule maila wpisując „PRACA CALDO-WENTYLACJA”.