BOSCH TERMOTECHNIKA: doradca w terenie

Doradca Techniczno- Handlowy w terenie (termotechnika)

2 lokalizacje:

Bydgoszcz, Chełmno, Grudziądz, Świecie, Toruń, kujawsko-pomorskie

Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, pomorskie

Zadania:
  • realizacja zaplanowanej wielkości sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz inwestycji
  • utrzymanie i rozwijanie istniejących kontaktów handlowych
  • nawiązywanie kontaktów z projektantami
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów z realizacji zadań

Obszar pracy: województwo pomorskie oraz kujawsko- pomorskie.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie handlowe
  • dobra znajomość rynku branży grzewczej
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych