BONGIOANNI: inżynier wsparcia

Bongioanni Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Nowo powstająca firma, dystrybutor renomowanego, włoskiego producenta z branży grzewczej, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inżynier wsparcia technicznego

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • telefoniczne oraz bezpośrednie wsparcie techniczne dla Klientów i partnerów firmy (firmy serwisowe, instalacyjne, projektanci i użytkownicy końcowi);
  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji grzewczych – zarówno stacjonarnie, jak i w terenie;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oraz udzielanie porad odnośnie urządzeń dystrybuowanych przez firmę;
  • obsługa, weryfikacja i prowadzenie baz danych zgłoszeń reklamacyjnych i gwarancji;
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla firm serwisowych i instalacyjnych.

Wymagania:

  • posiadane doświadczenie w doradztwie i/lub serwisie urządzeń grzewczych, najlepiej kotłów wodnych, gazowych i kondensacyjnych;
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowane Enova)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych
  • język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i kontakt z producentem, j. włoski będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie i umiejętność prowadzenia szkoleń specjalistycznych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, samodzielność, poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów w siedzibie firmy lub na miejscu instalacji urządzeń
  • system szkoleń z zakresu produktów firmy;
  • stałe podwyższanie posiadanych kwalifikacji;
  • samodzielność;
  • przyjazną atmosferę pracy