BLAUPUNKT Pompy Ciepła: inżynier wsparcia

Inżynier wsparcia / Doradca techniczno-handlowy BLAUPUNKT Pompy ciepła ATW

Opis stanowiska:

– wsparcie i doradztwo techniczne

– konsultacja i redakcja materiałów techniczno-handlowych

– techniczne przygotowanie materiałów ofertowych

– przygotowanie i prowadzenie szkoleń

– monitoring działań konkurencji, analiza nowych rozwiązań, rozpoznawanie oczekiwań rynku

– bieżące kontakty z producentem

Oczekiwania:

– wiedza techniczna i inżynierska z zakresu pomp ciepła (ATW, monoblok, split)

– wykształcenie techniczne (średnie/wyższe)

– doświadczenie i znajomość rynku pomp ciepła

– komunikacyjna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego

– prawo jazdy

– dobra organizacja pracy, dynamizm, systematyczność, uczciwość

– wyśmienita znajomość pracy z komputerem (CAD mile widziany)

Oferujemy:

– ciekawą prace w międzynarodowym otoczeniu

– bezpośrednią współpracę z producentem (Japonia, Niemcy , Chiny)

– udział w zagranicznych i polskich imprezach branżowych (targi, seminaria)

– wysokie wynagrodzenie

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na: sekretariat@mateko.pl