BISAN: manager sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Praca poza siedzibą firmy
  • Budowa i utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych i materiałów budowlanych lub techniki grzewczej i sanitarnej
  • Doskonale umiejętności interpersonalne: wysoka komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dodatkowym atutem będą wcześniejsze doświadczenia w pracy z systemami CRM, SAP
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka samodzielność
  • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Inicjatywa w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Etyka działania
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • Wysoki komfort pracy
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy