BIPRORAF: projektant pracowni sanitarnej

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów branży sanitarnej, w tym:
  • wykonywanie obliczeń,
  • uzgodnienia projektów między różnymi branżami
  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej z zakresu:
  • sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych,
  • instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i gazowych
  • Wykonywanie wycen prac projektowych
  • Sporządzanie zapytań ofertowych dla urządzeń i ocena ofert pod względem technicznym
  • Udział w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych branży sanitarnej wykonywanych jako praca zespołowa pod nadzorem szefa pracowni
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej
  • Ewentualnie uprawnienia budowlane do wykonywania projektów branży sanitarnej
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się programami: tj. Auto CAD, Pakiet Office oraz programami typowo branżowymi
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w doświadczonym zespole projektowym
  • Możliwość zdobywania wiedzy w zakresie projektowania sieci i instalacji sanitarnych
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w przemyśle i rozwiązywaniu problemów  technicznych klientów
  • Stabilność zatrudnienia – możliwość podpisania umowy na stałe, po wygaśnięciu umowy na zastępstwo