BD GROUP: projektant

BD Group Sp. z o.o. Sp.k. jest wielobranżowym biurem projektowym instalacji sanitarnych i elektrycznych realizującym projekty obiektów mieszkaniowych, usługowych, hotelowych i przemysłowych na terenie Polski jak i za granicą. Projekty wykonywane są za pomocą nowoczesnych narzędzi projektowych AutoCad i Revit.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy rekrutuje specjalistów z doświadczeniem na stanowisko:

Projektant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji wewnętrznych HVAC, wod-kan, gaz;
  • Wykonywanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji zewnętrznych, sieci i przyłączy wod-kan, ciepłowniczych, gaz.

Obowiązkami zatrudnionej osoby będą m.in.:

  • Tworzenie rysunków technicznych w programie AutoCad lub Revit;
  • Wykonywanie obliczeń projektowych, dobór urządzeń;
  • Współpraca i koordynacja z innymi branżami;
  • Praca w grupie projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Conajmniej roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych;
  • Znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji sanitarnych;
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • Wykonywanie rysunków budowlanych w AutoCad;
  • Znajomość programów branżowych;
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość programu Revit;
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji różnorodnych obiektów;
  • Interesującą pracę w ambitnym zespole inżynierów liczącym ponad 40 osób;
  • Udział w szkoleniach i doskonalenie umiejętności, m.in. szkolenia Revit/BIM;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Liczba wakatów: 3.