BARTOSZ: regionalny przedstawiciel handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy ogłaszamy nabór Kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA WOJEWÓDZTWA:

1. pomorskie, kujawsko-pomorskie

2. wielkopolskie, lubuskie

3. dolnośląskie, opolskie

(3 odrębne stanowiska)

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Handlowego należeć będzie między innymi:

 stałe monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie Klientów

– budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami (instalatorzy, projektanci, inwestorzy)

– kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

– przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

– odbywanie wizyt u potencjalnych Klientów

– zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych planów sprzedażowych

– dobra znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji

Wymagania:

– praktyczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

– wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

– wiedza techniczna z branży sanitarnej (mile widziane)

– umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

– aktywne prawo jazdy kat. B

– komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra prezencja

– pozytywne nastawienie w życiu osobistym i zawodowym

– samodzielność i konsekwencja w dążeniu do celu

– zaangażowanie i inicjatywa

– umiejętność organizacji swojej pracy oraz samodyscypliny

– łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich

Oferujemy:

– pracę w stabilnej firmie

– wynagrodzenie: stała podstawa + premia od osiąganych wyników

– samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

– możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

– możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

– szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży

– niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu swoją kandydaturę mogą zgłosić poprzez przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (mile widziane referencje od poprzednich pracodawców) na adres: rekrutacja@bartosz.com.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.