ASTALDI: kierownik robót sanitarnych

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • udział w procesie ofertowania i wyboru podwykonawców
  • nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót przez podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych
  • ścisła współpraca z innymi działami budowy
  • raportowanie do dyrekcji projektu
Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych – bez ograniczeń
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika / koordynatora robót sanitarnych w ramach ralizacji projektów obejmujących budowę lub przebudowę dróg klasy min. GP, o wartości robót co najmniej 300 mln PLN brutto
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD, MS Project
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • komunikatywność
Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • samodzielna i odpowiedzialna praca
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opieka medyczna i możliwość korzystania z obiektów sportowych