ALNOR: doradca techniczny

Alnor w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY/ TECHNOLOG
Lokalizacja: Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
(przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie

Główne zadania:

  • wsparcie techniczne dla działu handlowego (przygotowywanie ofert, rysunków technicznych)
  • kalkulacja kosztów produkcji
  • tworzenie procedur i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • współpraca z innymi działami w celu doskonalenia procesu produkcji
  • projektowanie i wdrażanie nowych produktów

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu wentylacji, klimatyzacji
  • mile widziana znajomość urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz umiejętność ich doboru w istniejących projektach
  • znajomość procesów przygotowania technologii produkcji
  • biegła znajomość MS Office oraz Auto Cad
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dokładność i rzetelność
Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Miejsce pracy:  Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)