ALCAPLAST: przedstawiciel handlowy

Czy czujesz, że masz potencjał i ducha przedsiębiorczości? Chcesz pracować dla dużej , czeskiej firmy produkcyjnej, jesteś komunikatywny, niezależny i nastawiony na sukcesy w sprzedaży?

Firma Alcaplast s. r. o., największy producent ceramiki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, poszukuje do swojego zespołu dwóch przedstawicieli handlowych dla danego obszaru:

  1. Województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.
  2. Województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i północno-zachodniej części województwa mazowieckiego

Przedstawiciel handlowy

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Informacje o miejscu pracy:

Oddział: Alcaplast PL Sp.z o.o. ul Ks. Londzina 47, 43-382 Bielsko-Biała

Miejsce pracy: w zależności od miejsca zamieszkania wnioskodawcy

Data rozpoczęcia: zgodnie z umową, może być natychmiast

Wynagrodzenie: do negocjacji

Forma zatrudnienia: pełny etat

Praca:  jednozmianowa

Jaki będziesz miał zakres obowiązków ?

  • opieka nad dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • aktywne uczestnictwo w strategii działu sprzedaży i rozwoju firmy
  • tworzenie i aktualizowanie raportów handlowych na potrzeby firmy
  • udział w imprezach handlowych i prezentacjach dla klientów korporacyjnych
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

Jakie są nasze wymagania?

  • preferujemy wykształcenie średnie / wyższe handlowe
  • atutem będzie doświadczenie w sprzedaży branży sanitarnej
  • warunkiem bezwzględnym jest  znajomość obsługi MS Office
  • zalecana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy B – aktywny kierowca
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, duża obowiązkowość i samodzielność, lojalność i wiarygodność

OCo możemy zaoferować?

  • pracę w dużej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • dobre wynagrodzenie
  • nowoczesne, dynamicznie rozwijające się  środowisko firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • umowę o pracę po okresie próbnym, na czas nieokreślony
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: m.nowakowska@alcaplast.pl

Prosimy o przesłanie CV I REFERENCJI z poprzednich miejsc pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alcaplast PL Sp.z.o.o z siedzibą w Bielsku Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Alcaplast PL z siedzibą w Bielsku Białej przy ul.Ks. LONDZINA 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.