AFRISO: specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Gliwice (okolice), Szałsza (pow. tarnogórski)

Region: śląskie
Numer referencyjny: LOG/SPEC/2016

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z pracownikami międzynarodowej organizacji w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw produktów oferowanych przez AFRISO na rynku Polskim.

Podstawowe obowiązki:

  • Zarządzanie dostępnością  towarów handlowych i półproduktów na magazynie
  • Sporządzanie analiz popytu
  • Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Przyjmowanie dokumentów zakupowych
  • Obsługa reklamacji związanych z zakupami
  • Udział w negocjacjach handlowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie Wyższe (Logistyka, Ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Praktyka w tworzeniu i zawieraniu umów międzynarodowych
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą grzewczą
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre narzędzia pracy (Laptop, telefon komórkowy)
  • Rozwój zawodowy w firmie zarządzanej w oparciu o standardy europejskie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach dobranych indywidualnie do pracownika