Szkolenia KAN – Audytor OZC 6.0 Pro oraz KAN SDG 2.1 wolne miejsca jeszcze w Szczecinie i Białymstoku

KAN organizuje bezpłatne szkolenia z nowego oprogramowania, dotyczące programów: Audytor OZC 6.0 Pro oraz KAN SDG 2.1.

Funkcjonujący od wielu lat na naszym rynku program OZC został rozszerzony o nowy moduł służący do graficznego wprowadzania bryły budynku. Podczas prezentacji programu Audytor OZC 6.0 Pro firma Sankom pokaże, jak za pomocą wbudowanego graficznego edytora danych można radykalnie skrócić proces przygotowania danych do obliczeń cieplnych budynku.

Aby projektanci mogli się zapoznać z tym narzędziem, każdy uczestnik szkoleń otrzyma na wskazany adres e-mail klucz licencyjny do 7-dniowej wersji programu.

W ramach prezentacji kolejnego, nowo wdrożonego programu KAN SDG 2.1 firma wyjaśni, jak w ciągu kilkunastu minut w budynku mieszkalnym można oszacować obciążenie cieplne pomieszczeń, dobrać grzejniki konwekcyjne i podłogowe oraz uzyskać szczegółowe zestawienia materiałów wraz z kosztorysem.

Szkolenia już ruszyły i będą trwały do 29 października. By dotrzeć do jak największej liczby projektantów, KAN organizuje szkolenia w różnych terminach i w wielu miastach Polski: Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i w Szczecinie. Zapisy na szkolenia odbywają się poprzez stronę internetową KAN – strefa Projektanta: http://pl.kan-therm.com/strefy/szkolenia

 

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017