Klub Instalatora na targach Instalacje

Klub Instalatora to wspólne przedsięwzięcie Grupy SBS, jednej z największych w Polsce grup handlowych skupiających branżę sanitarną i MTP.  Wydarzenie to będzie już po raz kolejny gościć na targach Instalacje, o czym zadecydował sukces poprzedniej edycji. Klub Instalatora w 2012 okazał się najchętniej odwiedzanym miejscem przez gości targów. Ideą jego twórców była organizacja miejsca sprzyjającego branżowym rozmowom, wymianie fachowej informacji, skupiającego najlepszych dostawców w branży, a przede wszystkim instalatorów.

W tym roku Klub Instalatora to także kilkudziesięciu wystawców, a zarazem dostawców Grupy SBS, którzy będą mieć możliwość przestawienia swojej oferty w hali nr 4. Dla odwiedzających Klub Instalatora organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje – Klub Instalatora to także miejsce rozrywki i integracji środowiska. W roku bieżącym również podtrzymana będzie tradycja sportowej rywalizacji. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie emocji.

W ramach „Akcji Autokarowej” hurtownie Grupy SBS przywiozą na targi ponad 3000 instalatorów z całej Polski. Dla wszystkich przewidziany jest także posiłek i napój. Chętnych zapraszamy do kontaktu z hurtowniami Grupy SBS (pełna lista hurtowni na stronie www.grupa-sbs.pl w zakładce Partnerzy).

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017